Про нас Відео Контакти Меню

Одеса - перлина біля моря

                                                                 «Одеса – перлина біля моря» 
1 – день
20:30 – збір групи на залізничному вокзалі м. Рівне.
21:04 – відправлення у мандрівку. 
2 – день
09:00 – сніданок 
10:00 – прибуття до м. Одеса — перлина біля моря. Славні визначні пам'ятки, цілющі курорти, 260 сонячних днів на рік, морські хвилі, що налаштовують на романтичний настрiй.
10:30 – оглядова екскурсія по місту. Протягом екскурсії Ви відвідаєте історичні місця, такі вулиці, як Дерибасівську, Пушкінську, Рішельєвську й Ланжеронівську. Познайомитесь із шедевром архітектури й зодчества - Театром опери й балету, а також з історичними будівлями, в яких розташовані
Археологічний і Морський музеї. Ви зможете пройтися затишним Приморським бульваром, де розташована міська Дума, палац графа Воронцова з колонадою, пам'ятник герцогові де Рішельє й знамениті Потьомкінські сходи, що є парадним входом на Приморський бульвар з боку моря. Вам відкриється чудова панорама з видом на морський вокзал, порт і море.
Обід (власний кошт)
Підйом на одеському фунікулері. Історії одеського фунікулера - більше 100 років. Дві кабіни, у кожній з яких розміщуються по 10 чоловік, неспішно й плавно рухаються нагору й униз, відкриваючи прекрасні види крізь великі вікна. Павільйони - верхня й нижня "станції" фунікулера, - виконані в сучасному стилі.
18:00 – поселення до готелю. Вечеря. Відпочинок.
3 – день
09:00 - сніданок
10:00 Одеський зоопарк - один з найстаріших зоопарків в Україні, у 2007 році йому виповнилось 85 років. Його колекція налічує 2000 екземплярів тварин 245 видів.
13:00 – обід (власний кошт)
14:00 екскурсія «Одеські катакомби». Одеські катакомби - це 2500 (за іншими даними - 4000) км під землею, справжній «паралельний світ». Основний час екскурсії займає подорож підземним лабіринтом. Зрозуміло, відомим маршрутом, з розміткою і підсвічуванням, у супроводі гіда-провідника. Але навіть у цих досить комфортних умовах похід виходить вражаючим. 70 сходинок вниз - і веселі туристи немов потрапляють в інше життя. Його антураж був відтворений на основі свідчень партизан, що залишилися живими після Великої Вітчизняної війни, з використанням предметів, знайдених у цих місцях.
18:20 – повернення до м. Рівне.
4 – день 
06:40 – прибуття до м. Рівне.
Вартість: 450грн.
До вартості входить: квиток на потяг, проживання в готелі, 2 сніданки та одна вечеря, страховка, екскурсії.
До вартості не входить:
вхідні квитки (Одеський зоопарк: для дітей до 5 років безкоштовно, з 5 до 14 років - 5 грн, для дорослих - 10 грн, одеські катакомби: дорослі - 6 грн., діти - 4 грн.), обіди.