Про нас Відео Контакти Меню

Дивовижна мандрівка до Замку Любові Сент-Міклош

18 марта 2013 - Администратор

                

 

 

Дивовижна мандрівка до Замку любові Сент-Міклош

 

 

1 день

 

05:30- виїзд з Рівного.

12:00- Синевир. Озеро таємниць і легенд…Синевир - найбільше та одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Його ще називають "Морським Оком", "Перлиною Карпат". І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина - яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стволи товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитна. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно. Озеро - найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - 10-12 метрів, максимальна - 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.

15:00- обід в одній із колоритних колиб цієї місцини.

16:00- ми вирушаємо в чарівний світ дивовижної природи. Мандрівка до водоспаду Шипіт. Водоспад Шипіт є триступінчатим каскадом заввишки 12м, що спадає у вузькій обривистій ущелині і з обох боків затиснутий крутими уступами скель. По дорозі до водоспаду, організовано ряд каскадів.

Катання на канатно-крісельній дорозі (25,0грн).

19:00-поселення в готелі,вечеря, відпочинок.

 

2-день

 

08-00- сніданок.

09-00- селище Колочава.. «Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту в Закарпатській області. Розташований він між синіми хвилями річки Колочавки та вічнозеленим масивом Чертежика. На його території відтворено село стародавньої Верховини із колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією побуту місцевих жителів. У скансені представлені пам’ятки культури різних часів та різних верств населення, як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, мірошники, швеці).

На сьогодні музей «Старе село» налічує майже два десятки будівель та допоміжних господарських споруд.

13-00 - обід

14-00 - загадковий світ Закарпатського сиру..

Селиська сироварня  – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік від відомого Поля нарцисів у Карпатах. Корови годують виключно натуральними кормами. З метою виготовлення якісного сиру, кількість його обмежена. Молоко кожного постачальника щодня контролюється. Селиський сир –біологічно чистий продукт

16-00- мандрівка до с Іза (центр лозоплетіння)

19-00- вечеря.відпочинок.

 

3-день

 

07-00- сніданок

09:00-купання в термальних басейнах  Берегово.(70.00)

10:30-дегустація вина .(50.00)

12:00- мандрівка по місту-легенді. Мукачеве – друге за чисельністю місто Закарпаття (82,5 тис. осіб), районний центр. Розташоване на берегах річки Латориця. Крім цих офіційних фактів можна відразу додати, що Мукачеве неофіційна туристична столиця Закарпаття. Саме тут розташований найвідоміший замок краю, а може й усієї України, -  «Паланок»(15.00)

14-00-дивовижна подорож до Замку любові Сент-Міклош. Перша згадка про замок датується 1450 роком: тоді барон Імре Перені отримав дозвіл на зведення фортеці біля шляху Хуст – Ужгород для захисту подорожніх. Недобудовану споруду придбав князь Міхай Телегді (за 22 тис. форинтів): звів палац, мешкав тут, його родина похована у підземеллі церкви Святого Миколая. У XVII ст. доля Сент-Міклоша пов'язана з князями Ракоці:

в 2001 р. держава  віддала замок в оренду місцевому художникові Йосипу Бартошу. Він став добрим ангелом-охоронцем споруди. На сьогодні замок став місцем паломництва українських та зарубіжних туристів, тут відбуваються культурні заходи, мистецькі пленери та виставки, концерти класичної музики. У відновлених приміщеннях першого поверху відкрили музей.

15-00 –повернення додому.

 

У вартість включено: проживання (2 ночі)– двохмісні номери, 2 сніданки , екскурсійне обслуговування згідно програми,транспортне обслуговування по маршруту.

 

Додатково оплачується:  вхідні квитки

 

Ціна на 1 особу за тел. 62 35 28

 

 


  


 

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий