Про нас Відео Контакти Меню

Мандрівка до снігової гори..Говерли.

5 июля 2018 - Администратор

                     

 

 

«Мандрівка до снігової гори »

 

- 1 день -

     06:00- виїзд із Рівного.

09:00-сніданок (власний кошт).

Івано-Франківськ. Екскурсія містом (при бажанні купання в аквапарку 90грн/2год )

м. Яремчемальовничий куточок Прикарпаття, туристичний центр Івано-Франківщини,  центр «зеленого» туризму України. Місто Яремче (до 2006 року Яремча) - найпопулярніший туристичний центр розташований в південно західній частині Івано -Франківської області. Яремче - це чарівний і неповторний український курорт, приємний відпочинок в Карпатах у будь-яку пору року. Назва містечка Яремче пішла від імені першого поселенця бідняка-Яреми. В ХIХ ст. Яремче починає розвиватись як дачне містечко, приваблюючи унікальними кліматичними умовами заможних-інтелегентних туристів з Польщі, Автрії та всієї Європи. Місто Яремче пишається прекрасними ландшафтами, відзначається самобутньою культурою створеною гуцулами. У мальовничому куточку Прикарпаття надзвичайна краса природи. Відпочиваючи в Карпатах,  підкорюючи не одну гірську вершину, дихаючи пянким, чистим гірським повітрям, насолоджуєшся красивими краєвидами.

          Похід до Яремчанського водоспаду, відвідування сувенірного ринку.

Микуличин. Дегустація ,,живого,, пива.

Буковель - канатно-крісельна дорога, відпочинок біля гірського озера.

         Поселення в готелі. 

         Відпочинок.

- 2 день -

 

            07:30- сніданок. 

        Сходження на  г. Говерла (база «Заросляк»).

    Справжньою природною прикрасою, як Українських Карпат, так і всієї України, є високогірний хребет Чорногора, у складі якого знаходиться найвища точка України – гора Говерла (2061 м). Хребет Чорногора є головним ландшафтним компонентом та популярним екскурсійним об’єктом Українських Карпат, який відвідують тисячі туристів, альпіністів і вчених з багатьох країн світу.

          19:00-Вечеря, відпочинок, фольклорна вечірка.

- 3 день -

 

               07:00 - ранній сніданок..

     09:00-11:00- приватний музей народного майстра - це ціла скарбниця цікавих предметів гуцульського побуту. Тут можна побачити як повсякденний, так і весільний одяг гуцулів, характерні писані тарілки, старовинні монети, дерев'яні замки, бартки (гуцульські сокирки), цілу колекцію незвичайних музичних інструментів.

     Але родзинкою музею є звичайно його господар, справжній гуцул  . Впродовж екскурсії господар віртуозно заграє на скрипках, дудках, трембіті, цимбалах та інших експонатах свого музею. Надовго запам'ятаються відвідувачам влучні та дотепні жарти та анекдоти приправлені гуцульською гостротою, якими невпинно сипле майстер .

      Відвідування хати-гражди. Не можна, бувши у Криворівні не завітати в хату-гражду. Вона відтворює типову оселю гуцулів. За формою вона нагадує маленьку фортецю.

    Хата-гражда має закритий двір, який складався з хати і прибудованих до неї господарських приміщень. Входом до двору служила брама, яку на ніч закривали. Оскільки часто гуцульські оселі розміщувались не суцільно, а були досить розкидані у горах, то  гражду добре укріплювали, переважно для захисту від хижаків,  чужинців, сильних вітрів. Одна  з таких хат-гражд с. Криворівні (це було обійстя Палійчуків)  стала основним об”єктом при зйомці стрічки С.Параджанова “Тіні забутих предків”. То була справжня давня гуцульська гражда, в ній ще жила газдиня столітня Параска Харук, що в юності товаришувала з Іваном Франком.

          Повернення додому орієнтовно 21:30 

Вартість туру: 1250,00

2 ночі в готелі зі зручностями, транспорт, страхування)

Додатково 2 сніданки -140 грн. 2 вечері -180 грн та вхідні квитки.

 

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий