Про нас Відео Контакти Меню

Родзинка Закарпаття- долина нарцисів.

23 марта 2017 - Администратор


 

          

Родзинка Закарпаття –Долина Нарцисів.

 

Тур вихідного дня 3 дні.

о.Синевир-водопад Шипіт-Ужгород-Мукачево-Берегово-

Долина Нарцисів.

1 день

     05:30- виїзд з Рівного.

12:00- Синевир. Озеро таємниць і легенд…Синевир - найбільше та одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Його ще називають "Морським Оком", "Перлиною Карпат". І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина - яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стволи товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитна. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно. Озеро - найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - 10-12 метрів, максимальна - 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.

15:00- обід в одній із колоритних колиб цієї місцини.

     16:00- ми вирушаємо в чарівний світ дивовижної природи. Мандрівка до водоспаду Шипіт. Водоспад Шипіт є триступінчатим каскадом заввишки 12м, що спадає у вузькій обривистій ущелині і з обох боків затиснутий крутими уступами скель. По дорозі до водоспаду, організовано ряд каскадів.

     Катання на канатно-крісельній дорозі.

     19:00-поселення в готелі,вечеря, відпочинок.

 

2-день

     

      08:30- сніданок.

      10:00- м.Ужгород. У письмових джерелах Ужгород згадувався вже в 872 році як слов'янське укріплення. Сучасний вигляд ужгородський замок придбав після неодноразових перебудов в XVI столітті. Зараз тут розташовується обласний краєзнавчий музей, багаточисельні експонати, якого розповідають про багатства краю, про його древню і нову історію. Серед них - немало унікальних. Наприклад, бронзовий скарб, знайдений в селі Бегані Берегівського району, більше ста всіляких виробів - від прикрас до зброї.

     13:30- Мукачеве – друге за чисельністю місто Закарпаття (82,5 тис. осіб), районний центр. Розташоване на берегах річки Латориця. Крім цих офіційних фактів можна відразу додати, що Мукачеве неофіційна туристичні столиця Закарпаття. Саме тут розташований найвідоміший замок краю, а може й усієї України, -  «Паланок» .

     Мукачевський замок Паланок. У південно-західній частині Мукачева стоїть овіяний легендами і бойовою славою Мукачівський замок, одна із найцінніших пам'яток Закарпаття ХІV-ХVІІ століть.  розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу 13 930 кв. м.

  Свою назву - «Паланок» - замок бере від так званого паланку –    дубового частоколу, яким були укріплені рови навколо замку у ХVІІ ст.

    15:00- Берегове. Берегову понад 900 років. У Європі це одне з      найстаровинніших міст зі своєю яскравою та неповторною історією  та унікальною архітектурою. Його будинки та мальовничі куточки давно стали візитною карткою міста.

 Місто Берегово розкинулось на берегах невеликої річки Верке, у підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виноробства.

15:00-17:00-дегустація вин в одному із підвалів Берегівщини.     «Старий Підвал» – це невеличкий, але дуже старовинний підвал, стіни якого покриті тонким шаром благородної патини і пороху століть, викликає повагу і цікавість своїм виглядом. Пивниця розташована в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії і має солідний вік – понад 300 років.

     За народними переказами такі підвали були видовбані вручну полоненими турками, яких удільні князі після переможних битв засилали в свої володіння. Сліди кайла на стінах видні до цього часу. У «Старому Підвалі» визнаними виноробами виготовляються виключно сухі марочні вина з історичних районованих сортів винограду Берегівського виноробного краю за традиційними технологіями, які витримуються у дубових бочках.

17-15-18:15- купання в термальних басейнах.. Термальні джерела в Береговому - це великий басейн просто неба, температура води в якому +34 градуси. Хіба хто зможе відмовити собі в задоволенні викупатись в теплій воді термальних джерел просто неба, особливо взимку!

19:00- поселення в готелі, вечеря,відпочинок.

 

3 день

 

 

    08:00- сніданок.

    10:00-мандрівка до дивовижної долини з незвичайними   квітами-нарцисами. Долина нарцисів – це єдине місце в Україні і СНД, де зустрічаються природні чагарники нарциса. Подібні природні чагарники, але меншій площі, залишилися в небагатьох місцях – подекуди Альпах, Румунії і деяких Балканських країнах.

     Золотисто-білим килимом вкривається величезна долина площею 256 гектар. Це найбільший масив дикорослих нарцисів в Європі, який зберігся з часів льодовикового періоду.

     Розташована долина, в урочищі Киреши недалеко від міста Хуст, на вологій низовині – 160 метрів над рівнем моря. Тут знаходиться єдине місце в Україні, де можна зустріти нарцис вузьколистий (занесений в Червону книгу), який має білі або злегка кремові квітки, що нагадують формою зірочку, і приємний сильний аромат.

13:00- відвідування резиденції графів Шенборна. Мисливський палац графа Шенборна побудував граф Бугейм Шенборн в 1890-1895 роках. Будівля вважається одною із найкрасивіших серед усіх збережених замків Східної Європи. У палаці 365 вікон - за кількістю днів у році, 52 кімнати - за кількістю тижнів, 12 входів - за кількістю місяців. Двері входів та вікна над ними прикрашені вітражами на біблійну тематику. Над самою будівлею - 4 вежі різних форм. Озеро на території палацу було викопано у формі тодішньої Австро-Угорської імперії. З кінця квітня до початку травня тут цвіте сакура. У 1945 році замок було реорганізовано у будинок відпочинку, а в 1958-му, після візиту Микити Хрущова, на його базі було відкрито перший в Україні кліматологічний санаторій "Карпати", який спеціалізувався на лікуванні серцево-судинних захворювань.

     14:30- повернення до Рівного.

     Вартість:1450.00

 У вартість включено: проживання (2 ночі)– двохмісні номери, 2 сніданки, екскурсійне обслуговування згідно програми,транспортне обслуговування.

     Додатково оплачується:  вхідні квитки

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий