Про нас Відео Контакти Меню

Танцюючий фонтан у Вінниці..та таємниці Софіївки (2дні)

16 января 2018 - Администратор

  

 

 

Танцюючий фонтан у Вінниці та романтична Софіївка.

 

 

 4 вересня 2011р. відбулося  відкриття унікального

фонтану на Набережній ,, РОШЕН,, у м. Вінниці

найбільшого в Європі, плавучого світломузичного фонтану,

 який входить до десятки найвидовищних

 

 

05-00   -  виїзд з Рівного

10:00 -  екскурсія по місту з екскурсоводом.

  відвідання музею-садиби-аптеки ім.Пирогова.

  обід у затишному кафе.

14:00-15:00 - планетарій

16:00-17:00 - річкова прогулянка по Південному Бузі

18:00 –поселення,  вечеря,  відпочинок.

 

20:00- Для усіх бажаючих, дітей, дорослих, вінничан та гостей міста,  кожного дня, починаючи з 15 квітня 2012 року, працюватиме грандіозний Фонтан-велетень.  Він вражає уяву не лише своїми технічними  характеристиками: висота понад 60 метрів, фронтальний розліт - 140 метрів, а й тим, що він є плавучим і встановленим на відкритому водоймищі – прекрасній річці Південний Буг.

20:30-21:30 - нічне лазерне шоу біля фонтану.

 

   

 

День другий - Софіївка (Умань)

 

Для когось – це шедевр садово-паркового мистецтва кінця XVIII – першої половини ХІХ століття, для інших – просто романтичний куточок на Черкащині, в якому приємно побувати навесні; проте для самого власника парку графа Потоцького – це втілення кохання і мрії,   пристрасті і обожнювання. Отож, запрошуємо у світ поклоніння коханню.

 

07:30 - ранній сніданок.

10:00 - прибуття до Умані, зустріч з екскурсоводом.

10:30-16:00 - екскурсія по Софіївському парку.

Заснований парк у 1796 році багатим польським магнатом Станіславом Потоцьким на честь дружини - красуні-гречанки Софії і був подарований їй у день її іменин у травні 1802р. Історія кохання цієї пари надзвичайно цікава, особливо постать Софії, далеко не однозначної «романтичної красуні». Тим не менш, завдяки чарам Софії і пристрасті графа, а також праці садівників, архітекторів і тисяч безвісних селян графів Потоцьких, у світі з’явилося це диво – Софіївський парк.

 

І найголовніше, ви пройдетеся парком, який неможливо описати – це краще відчути, побачити, усвідомити і увібрати в себе. Ось так вийшло: подарувавши своїй коханій дружині – «Софіївку» граф упродовж двох століть дарує усім нам і світові прекрасне творіння садово-паркового мистецтва. Гарне видовище на вершині тутешнього водоспаду – Великого: уся «Софіївка» враз постає – як на долоні. Он там – Англійський парк, а звідти даленіють ландшафти так званої Малої Швейцарії.

 

І на останок,  одна з легенд обіцяє,  якщо провести судженого між двома вежами давньої римської богині домашнього вогнища Вести, то шлюб буде довгим і щасливим. А інша легенда, пов'язана з монументом Венери стверджує, що для одужання хворої людини, їй досить випити з джерела. А заповітне бажання збудеться у того, на кого не впаде жодна крапля, поки він буде проходити з внутрішньої сторони, за потоками води водоспаду.

13:00 - 14:00 - обід в кафе

16:30 - відїзд до Рівного

Вартість туру   1100.00

До вартості входить: 1 ніч проживання в готелі(   2 ;3, 4-х м) 1 сніданок, екскурсійне обслуговування; супровід керівника; транспортне обслуговування  по всьому маршруту, страхування.

Окремо оплачуються вхідні квитки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий