Про нас Відео Контакти Меню

Весняна мелодія.. (Мандрівка на Закарпаття)

23 марта 2017 - Администратор

  

 

 

                                                  Весняна мелодія

 

      1 день

06:00-  виїзд з м. Рівне.

10:00 – зустріч із екскурсоводом. Початок дивовижної мандрівки по Львову – одному із самих найкращих міст Європи. Це місто соборів, храмів, визначних архітектурних пам’яток. Фортифікація 14-15ст., ансамбль Успенської церкви., монастирський Домініканський костел Божого тіла., підземелля аптеки-музей., ансамбль площі Ринок; Латинська катедра в дуеті з каплицею Боімов; Вірменський собор 14ст. ; проспект Свободи.

12:00-вільний час. Ви можете відвідати славнозвісну

фабрику шоколаду та посмакувати чудернацькими солодкими фігурками, поблукати вузенькими вуличками старого Львову і уявити себе в тому часі ,коли вуличками гуляли шляхетні панянки!!!!!  Відвідати колоритну ,,Криївку,, та відчути  дух поч.хх ст.

14:00-18:00-переїзд на Закарпаття. Будь-яка пора року прекрасна на Закарпатті! Весною - галявини, покриті реліктовими пролісками, первоцвітами і крокусами; влітку - буйна зелень,  велика кількість грибів, ягід,; восени - благородний рум'янець всіма відтінками жовтого, помаранчевого, червоного кольорів покриває гори, а взимку - величні гірські вершини, що вирушають в піднебіння смереки, покриті снігом, чекають лижників. Поселення в готелі.

19:00-вечеря,відпочинок.

2 день

  

08:00-сніданок

10:00-ми вирушаємо в чарівний світ дивовижної природи. Мандрівка до водоспаду Шипіт.Водопад Шипіт є триступінчатим каскадом заввишки 12м, що спадає у вузькій обривистій ущелині і з обох боків затиснутий крутими уступами скель. По дорозі до водоспаду, організовано ряд каскадів.

12:00-Синевир.Озеро таємниць і легенд…Синевір - найбільше та одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Його ще називають "Морським Оком", "Перлиною Карпат". І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина - яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стволи товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитна. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно. Озеро - найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - 10-12 метрів, максимальна - 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.

14:00-обід в одній із колоритних колиб цієї місцини.

15:30-Селище Колочава.. «Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту в Закарпатській області. Розташований він між синіми хвилями річки Колочавки та вічнозеленим масивом Чертежика. На його території відтворено село стародавньої Верховини із колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією побуту місцевих жителів. У скансені представлені пам’ятки культури різних часів та різних верств населення, як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, мірошники, швеці).

 На сьогодні музей «Старе село» налічує майже два десятки будівель та допоміжних господарських споруд.

19:30-повернення до готелю,вечеря,відпочинок.

 

3 день

  

07:00-ранній сніданок та виселення з готелю.

    10:00-Берегове.. Берегову понад 900 років. У Європі це одне з  найстаровинніших міст зі своєю яскравою, неповторною історією та архітектурою. Його будинки та мальовничі куточки давно стали візитною карткою міста.

 Місто Берегово розкинулось на берегах невеликої річки Верке, у підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виноробства.

10:00-11:30-дегустація вин в одному із підвалів Берегівщини. «Старий Підвал» – це невеличкий, але дуже давній підвал, стіни якого покриті тонким шаром благородної патини і пороху століть, викликає повагу і цікавість своїм виглядом. Пивниця розташована в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії і має солідний вік – понад 300 років.

    За народними переказами такі підвали були видовбані вручну полоненими турками, яких удільні князі після переможних битв засилали в свої володіння. Сліди кайла на стінах видні до цього часу. У «Старому Підвалі» визнаними виноробами виготовляються виключно сухі марочні вина з історичних районованих сортів винограду Берегівського виноробного краю за традиційними технологіями, які витримуються у дубових бочках.

12-00-14:00-купання в термальних басейнах.. Термальні джерела в Береговому або Косино - це великий басейн просто неба, температура води в яких +34 градуси. Хіба хто зможе відмовити собі в задоволенні викупатись в теплій воді термальних джерел просто неба, особливо взимку!

    14:30- Мукачеве – друге за чисельністю місто Закарпаття (82,5 тис. осіб), районний центр. Розташоване на берегах річки Латориця. Крім цих офіційних фактів можна відразу додати, що Мукачеве неофіційна туристичні столиця Закарпаття. Саме тут розташований найвідоміший замок краю, а може й усієї України, -  «Паланок» .

     Мукачевський замок Паланок. У південно-західній частині Мукачева стоїть овіяний легендами і бойовою славою Мукачівський замок, одна із найцінніших пам'яток Закарпаття ХІV-ХVІІ століть.  розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу 13 930 кв. м.

 

     Свою назву - «Паланок» - замок бере від так званого паланку – дубового частоколу, яким були укріплені рови навколо замку у ХVІІ ст.

 

    Повернення до Рівного орієнтовно 22:00

     Вартість 1350.00 грн

У вартість включено: проживання (2 ночі)– двохмісні номери, 2 сніданки , екскурсійне обслуговування згідно програми,транспортне обслуговування.

     Додатково оплачується:  вхідні квитки (орієнтовно 500.00грн)

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий