Про нас Відео Контакти Меню

Чернігів стародавній

               

            

 

                                  «ЧЕРНІГІВ СТАРОДАВНІЙ»  
1 – день
05:00 – виїзд з м. Рівне.
08:00 – зупинка на сніданок.
13:00 – прибуття до м. Чернігів - одне з найдавніших і найцікавіших міст України і, загалом, всієї Східної Європи. Протягом століть Чернігів був значним політичним, економічним і культурним центром. Вперше він згадується в літописах під 907р., але, як засвідчили археологічні дослідження, місто виникло значно раніше.
Екскурсія по місту. До Вашої уваги: давньоруське городище (Вал) з комплексом оборонних споруд, Преображенський (1037) і Борисоглібський (1123 - 30) собори, церкву св. Катерини, екскурсія на Болдині гори, де з’єднані кургани билинних часів, імовірна могила богатиря Святогора, Антонієві печери – найдавніший печерний монастир на Русі, де мешкає «привид чорного серця» - феномен, зафіксований археологами та туристами в 1970 роках.
Поселення в готелі. Вечеря. Відпочинок
2 – день
08:00 – сніданок 
Переїзд до м. Батурин – гетьманської резиденції, збудований в 1799-1803 роках видатним майстром Ч.Камероном.
Переїзд до Качанівки - Націона́льного істо́рико-культу́рного заповідника «Качані́вка». Урочище Качанівка розкинулось на околиці села на нерівному ландшафті місцевості. Верхнє плато займає палацовий комплекс будівель, які є пам'ятниками архітектури, нижнє — мальовничий парк з 12 ставками, павільйонами, скульптурами, парковими містками, «руїнами», амфітеатром.
Повернення до м. Рівне
Вартість://. До вартості входить: проїзд, проживання в готелі, 1 сніданок та 1 вечеря, страховка, екскурсійна програма.

До вартості не входить: вхідні квитки , обіди.